Заморожена їжа - ідеальне рішення для швидкого та смачного обіду. Проте готові заморожені страви все ще рідко асоціюються з меню здорового харчування. Насправді, шокова заморозка не робить їжу корисною чи шкідливою - все залежить від поживності страв, що заморожуються.

Готові заморожені страви - це швидко і зручно

Купити готову їжу - значить суттєво зекономити свій час. Вам не потрібно буде вибирати, мити, різати та обробляти продукти. Достатньо лише взяти заморожені страви з морозильної камери, розігріти і подати до столу.

Заморожування їжі не порушує принципи здорового харчування

Здорове харчування - це не суворі обмеження, надмірна худорлявість або відмова від улюблених страв. Швидше, це стиль життя, який допомагає гарно почуватися, мати міцне здоров'я і багато енергії.

Корисні продукти та готові страви, що швидко заморожуються і правильно зберігаються, не втрачають свою високу харчову цінність протягом тривалого часу. Саме тому доставка здорової їжі в Києві M'Andryk Food дозволить вам скласти меню здорового харчування на тиждень або навіть на місяць.

Готові заморожені страви чудово смакують

Заморожені страви M'Andryk Food можуть пройти найвибагливіші смакові тести. Їжа, приготована шеф-кухарем, швидко заморожена та належним чином розігріта, нічим не поступається свіжій.

Заморожування страв одразу після приготування забезпечує стабільну якість продукції в кожній порції.

Заморожена готова їжа - це безпечно

Існує думка, що заморожену їжу небезпечно вживати. Неправда; низькі температури насправді вбивають патогенні бактерії.

А от процес розморожування дійсно може бути шкідливим. Але якщо ви правильно зберігаєте страви та дотримуєтесь інструкцій щодо розморожування та приготування їжі, вам не потрібно ні про що турбуватися.

Заморожена їжа дозволяє зменшити кількість відходів

Щороку приблизно третина їжі, виробленої для споживання людиною, потрапляє на смітник. Тому готові заморожені страви, які можна тривалий час зберігати в домашніх умовах, дозволяють суттєво зменшувати харчові відходи та допомагати навколишньому середовищу.