Якщо ви бажаєте замовити здорову їжу в місті Київ, продукція кулінарної майстерні M'Andryk Food - найкращий вибір. Ми пропонуємо щоденне, збалансоване, високоякісне харчування для дорослих і дітей.

M'Andryk Food - збалансоване харчування з доставкою додому в місті Київ

Щоб зеконимити свій час і сили, варто скласти меню здорового харчування на тиждень. Ми виробляємо і доставляємо страви, приготовані з урахуванням вподобань і потреб дітей різних вікових категорій та їхніх батьків.

Раціон здорового харчування на тиждень найзручніше планувати за допомогою заморожених готових страв від M'Andryk Food. Вони гарні тим, що не втрачають свої смакові та поживні властивості протягом тривалого часу. А ще це чудова альтернатива сумнівній їжі з кулінарії.

Коли ви зголоднієте, достатньо лише взяти готові заморожені страви з морозильної камери, розігріти і подати до столу.

А для тих, хто завжди поспішає, у нас є якісні домашні напівфабрикати: пельмені, вареники і заморожені котлети.

Доставка харчування здійснюється в місті Київ та передмісті.

Чому слід обрати доставки здорової їжі M'Andryk Food

В M'Andryk Food прискіпливо ставляться до вибору продуктів для приготування дієтхарчування з доставкою в Києві. Ми використовуємо лише високоякісні інгредієнти і співпрацюємо з постачальниками, які мають сертифікати відповідності. Вся наша продукція відповідає гігієнічним, санітарно-епідеміологічним вимогам і стандартам якості.

Щоб їжа була по-справжньому корисною, ми запікаємо або обробляємо її парою на новому, сучасному обладанні.

M'Andryk Food доставляє замовлення здорової їжі в місті Київ в спеціально обладнаних авто та в термоконтейнерах, температурний режим яких дозволяє зберегти свіжість і якість страв незалежно від пори року.