Меню для школи та дитячого садочку

Команда M`Andryk Food, пропонує меню для харчування дітлахів шкільного та дошкільного віку.

Настільки збалансоване та різноманітне меню не заставить пізнайок нудьгувати. Ми, як досвідчені матусі, зуміли навіть замаскувати мегакорисний гарбузик…. Ваші дітки отримають всі вітаміни А, С, Е, D, РР, К, групи B і рідкісний вітамін Т з хлібчиком, супчиком та млинцями.

А ще,…. ми допоможемо під час обіду перетворитись на Супер Героїв всім, хто скуштував чарівні кусочки цибульки, часничку…… і вперед на боротьбу з мікробами!)

Ніхто не зможе встояти перед пухким омлетиком на сніданок, який по максимуму зарядить енергію на весь день. Адже він готується на пару і зберігає максимуму поживних речовин та вітамінів. Білок необхідний для правильного функціонування організму, зокрема, для побудови тканин та м’язів, а це так важливо для наших героїв. Адже протягом усього дня вони мають стільки пригод, для пізнання світу і здобуванню нових навичок)

А наша печеня, як у бабусі на вечерю….. це неможливо пояснити словами-тільки спробувати. Коли томлена картопелька з ніжним м’яском із відбірної яловичини, просто тане у роті. Невже можна придумати краще для маленьких чомучок?))

Кожна матуся може бути впевнена і спокійна, що її найдорожчий маленький скарб, у надійних руках і отримує все необхідне для активного, фізичного і розумового розвитку!

Безкоштовна дегустація нашого денного раціону.

Для більш детальної інформації та отримання меню залиште Ваші контактні дані і ми з Вами зв'яжемось.  Дякуємо!!!