Добавьте товары в желания
0
 • МЕНЮ Пропонуємо вам авторське, збалансоване меню, яке розроблено з урахуванням вподобань і потреб дітей різних вікових категорій. У меню присутні страви з різних країн світу.
  МЕНЮ
  Пропонуємо вам авторське, збалансоване меню, яке розроблено з урахуванням вподобань і потреб дітей різних вікових категорій. У меню присутні страви з різних країн світу.
 • ПРИГОТУВАННЯ Готуємо на новому, сучасному обладнанні способом запікання та обробкою парою.
  ПРИГОТУВАННЯ
  Готуємо на новому, сучасному обладнанні способом запікання та обробкою парою.
 • ПЕРСОНАЛМандрик Фуд-  це дружній, злагоджений колектив. Кожен працівник має багатолітній досвід роботи у харчовій промисловості.
  ПЕРСОНАЛ
  Мандрик Фуд-  це дружній, злагоджений колектив. Кожен працівник має багатолітній досвід роботи у харчовій промисловості.
 • ПРОДУКТИДо вибору продуктів для приготування страв і постачальників підійшли особливо прискіпливо. Ми використовуємо лише високоякісні продукти і співпрацюємо з постачальниками, які мають сертифікати відповідності.
  ПРОДУКТИ
  До вибору продуктів для приготування страв і постачальників підійшли особливо прискіпливо. Ми використовуємо лише високоякісні продукти і співпрацюємо з постачальниками, які мають сертифікати відповідності.
Наверх