Цього року свята будуть особливими. Не всі зустрічатимуть їх з рідними, не всі вдома та точно не всі матимуть можливість готувати традиційні ошатні столи з різноманітними стравами.

Але все ж ми заслужили на невеликий відпочинок, гарний настрій та розуміння того, що насправді є цінним в нашому житті.

Саме тому святам однозначно бути. Єдине правило – проведіть їх так, щоб ви були щасливі. Більше не треба цих стресових ситуацій, коли ви не встигаєте приготуватися ідеально, як планували, нервуєтесь та сваритесь через це з рідними. Цього року ще додалось проблем через постійні вимкнення електроенергії… Ні, хай вся ця історія відійде в минуле.

Тим більше, MAndryk Food вже потурбувався про вас і приготував не лише вишукане різдвяне меню, а й заморожені страви та напівфабрикати, якими можна наповнити холодильник та всі свята навіть не думати про готування.

Почнемо зі святкового меню. Воно має бути вишуканим, естетично привабливим, смачним та… легким. Ви ж знаєте, що дієтологи не радять наїдатися на ніч, хай навіть це різдвяна чи новорічна ніч? Саме тому MAndryk Food підготував для вас неймовірну пропозицію – обирайте легкі закуски та гарячі страви до смаку.

А як щодо новорічного корпоративу? Так, гучних свят цього року не буде. Але всі ми заслуговуємо на різдвяний затишок. Створіть його власноруч  в своєму офісі з колегами!

Як щодо міні-посиденьок? З розмовами, приємними спогадами та надіями на краще. А завершить досконалу картинку вишукане фуршетне меню від MAndryk Food.

А чим же пригощатися в період різдвяних страв? І тут все продумано до дрібниць – просто замовляйте страви шокової заморозки або напівфабрикати MAndryk Food та не турбуйтесь про кухню взагалі.

Поспішайте – новорічне меню готується лімітовано та індивідуально. Заявки на приготування святкових страв можна залишити за телефонами, вказаними на сайті.

Нехай ваші свята будуть смачними!