Здорова їжа для всієї родини Мандрик Фуд -
щоденне,  збалансоване,  високоякісне харчування

Усім привіт! Ми - батьки 5 дітей. Коли наш наймолодший мав йти в дитячий садок, було складно знайти місце, яке б відповідало всім нашим вимогам як споживача. Тому відкрили власний напрям  - освіта і  зараз це мережа з 4 садочків, школи . Для комплексного покриття свого запиту подбали про харчування дітей в наших освітніх просторах, відкривши власну кулінарну майстерню.

Наша кулінарна майстерня  M'Andryk Food- це:

  • Здорова їжа для всієї родини;
  • Смачна та різноманітна їжа для різних компаній;
  • Безпечне виробництво у відповідності  системи безпечності харчових продуктів НАССР;
  • Готові заморожені страви, щоб їсти, а не готувати;
  • Напівфабрикати ручної роботи;
  • Команда кухарів - професіоналів, кожен з них має своїх дітей та вкладає частинку душі і любові - і це основна вимога.

Ми забезпечуємо повноцінним харчуванням садочки та школи і пропонуємо харчування для стаціонарів клінік. 

 

Як за повір’ям сказано, хочеш створити найкраще - зроби сам, так і ми створюємо все для кращого забезпечення умов  здійснення освітнього процесу.  Ми не можемо розірвати тісний зв‘язок батьки-діти, ми можемо лише робити його сильнішим.

Наші кухарі готують, вкладаючи у страви не тільки свій досвід і уміння, а  і частинку душі

НАШІ ПРИНЦИПИ

МЕНЮ

Пропонуємо вам авторське, збалансоване меню, яке розроблено з урахуванням вподобань і потреб дітей різних вікових категорій. У меню присутні страви з різних країн світу.

ПРИГОТУВАННЯ

Готуємо на новому, сучасному обладнанні способом запікання та обробкою  парою.

ПЕРСОНАЛ

Мандрик Фуд-  це дружній, злагоджений колектив. Кожен працівник має багатолітній досвід роботи у харчовій промисловості.

ПРОДУКТИ

До вибору продуктів для приготування страв і постачальників підійшли особливо прискіпливо. Ми використовуємо лише високоякісні продукти і співпрацюємо з постачальниками, які мають сертифікати відповідності.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Мандрик Фуд транспортує страви в спеціально обладнаних авто та в термоконтейнерах, температурний режим яких дозволяє зберегти свіжість і якість страв незалежно від пори року.

У нас здійснюється ефективна система контролю якості на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини у виробників, до постачання готових страв клієнтам.

Вся продукція відповідає гігієнічним, санітарно - епідеміологічним вимогам, стандартам якості, що досягається шляхом ретельного відбору постачальників та проведенням регулярних лабораторних досліджень.