Здорова їжа для всієї родини Мандрик Фуд -
щоденне,  збалансоване,  високоякісне харчування

Наші кухарі готують, вкладаючи у страви не тільки свій досвід і уміння, а  і частинку душі

НАШІ ПРИНЦИПИ

МЕНЮ

Пропонуємо вам авторське, збалансоване меню, яке розроблено з урахуванням вподобань і потреб дітей різних вікових категорій. У меню присутні страви з різних країн світу.

ПРИГОТУВАННЯ

Готуємо на новому, сучасному обладнанні способом запікання та обробкою  парою.

ПЕРСОНАЛ

Мандрик Фуд-  це дружній, злагоджений колектив. Кожен працівник має багатолітній досвід роботи у харчовій промисловості.

ПРОДУКТИ

До вибору продуктів для приготування страв і постачальників підійшли особливо прискіпливо. Ми використовуємо лише високоякісні продукти і співпрацюємо з постачальниками, які мають сертифікати відповідності.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Мандрик Фуд транспортує страви в спеціально обладнаних авто та в термоконтейнерах, температурний режим яких дозволяє зберегти свіжість і якість страв незалежно від пори року.

У нас здійснюється ефективна система контролю якості на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини у виробників, до постачання готових страв клієнтам.

Вся продукція відповідає гігієнічним, санітарно - епідеміологічним вимогам, стандартам якості, що досягається шляхом ретельного відбору постачальників та проведенням регулярних лабораторних досліджень.