Без консервантів, ГМО, барвників. Що означають ці слова насправді?

Дехто думає, що немає ніякого практичного сенсу в таких написах – все це не більше, між маркетинговий трюк. Насправді це не так.

Такі норми прописані в Законі України. Тобто, на упаковці не можна писати «Без барвників», а насправді додавати до продукту Е102 (заборонений в багатьох країнах барвник).

Але справа навіть не в законі. Справа в повазі до свого споживача. Тому попередження про відсутність смакових добавок, ароматизаторів говорить, в першу чергу, про турботу про клієнта. Принаймні, такого принципу дотримуємося ми у M'Andryk Food.

Як результат – смаколики M'Andryk Food можна давати дітям.

В чому ж секрет нашого виробництва? Ми готові трішки відкрити для вас закулісся нашого творчо-кулінарного процесу.

Секрет тому, що наші кухарі використовують лише натуральні продукти від перевірених постачальників. Дехто з них працює з нами після перемоги на тендері, дехто пропонує фермерські товари найвищої якості і протягом років зарекомендував себе як надійний виробник. Шокова заморозка допомагає зберегти смак та користь. А те, що ви витратите всього 15 хвилин на приготування ваших улюблених страв говорить про те, що M'Andryk Food володіє магією. Тією, яка подарує вашій родині не лише смачну вечерю, а й домашній затишок та час на спілкування.