Збалансоване харчування у школах і садочках - запорука здоров'я дітей. Малюки проводять у навчальних закладах більшу частину дня, тому грамотна організація харчування дітей у школі та садочку надзвичайно важлива.

Здорове харчування для дітей повинно бути різноманітним, збалансованим і поживним. Українська тарілка здорового харчування містить овочі та бобові, фрукти та ягоди, цільні злаки, рибу, м'ясо, яйця, корисні жири, молочні та кисломолочні продукти. Такий раціон не лише допоможе вберегти малюків від численних хвороб, а й зробить їх бадьорішими і уважнішими.

Кулінарна майстерня M’Andryk Food цілком дотримується принципів здорового харчування і правил здорового способу життя для дітей. Наше меню розроблено згідно рекомендацій групи дієтологів клініки Наталії Самойленко і повністю відповідає нормам харчування дітей в школі.

Все про здорове харчування: чому слід обрати M’Andryk Food

Ми приділяємо багато уваги безпеці.

  • M’Andryk Food - це виробництво за найвищими стандартами, яке пройшло сертифікацію НАССР;
  • Ми співпрацюємо лише з особисто перевіреними постачальниками сировини, що мають сертифікати відповідності;
  •  "Чисті" та "брудні" потоки на виробництві не перетинаються;
  • Кулінарна майстерня M’Andryk Food використовує сертифіковане обладнання, інвентар і тару для транспортування;
  • На виробництві встановлені електромухоловки та бактерицидні лампи, що запобігають виникненню шкідливих мікроорганізмів.

Кулінарна майстерня M’Andryk Food гарантує якість продукції.

Страви з нашого дитячого меню поєднують безпечні продукти та повністю задовільняють потреби організму в поживних речовинах.

  • Для меню харчування в школі використовується якісна сировина від сертифікованих постачальників;
  • Ми готуємо їжу в два етапи, кінцевим завжди є приготування в пароконвектоматі;
  • Страви від M’Andryk Food обов'язково містять вуглеводну, білкову та овочеву складову. Ми не використовуємо заборонені продукти харчування в школах.
  • Правильна кулінарна обробка дозволяє максимально зберігати біологічну цінність їжі та підвищувати її засвоюваність.

Готові страви від M’Andryk Food - це смачно.

Наше ретельно складене меню здорового харчування задовольнить навіть найвибагливіших малюків.

Вранці ми пропонуємо омлет з солодкими овочами, смачні каші, млинці, сендвічі та сирники. На обід кухарі M’Andryk Food готують традиційні супи і смачні основні страви. А найбільше дітям подобаються  різнокольорові, солодкі смузі зі свіжої малини, полуниці чи банану.

Кейтеринг дитячого харчування від M’Andryk Food

У M’Andryk Food існує доставка обідів у школи і доставка їжі у садочки. Ми забезпечуємо 5-ти разовим збалансованим харчуванням дітей шкільного та дошкільного віку в садочках і школах Києва та передмістя, а також офісні центри та родини.

Їжа для наших клієнтів транспортується в термоконтейнерах та термокаструлях, які підтримують температуру страви протягом 12 годин.

Доставка готових страв в Києві та передмісті здійснюється на спеціальних автомобілях з холодильною установкою.