Немає світла? Зате є смачна вечеря! M'Andryk Food турбується про українські родини навіть в темні часи: розігріти страву можна за 15 хвилин будь-яким зручним та доступним для вас способом.

Звичайно, якщо вимкнення світла – акція одноразова, тут можна перебитися бутербродами або йогуртами, і ніхто не постраждає. Але якщо такі ситуації, на жаль, є нашими реаліями, і невідомо коли чекати змін – не переводити ж всю родину на сухпайок?

Звичайно, ні. Тим більше психологи радять у важкі часи продовжувати жити максимально звичним життям, наскільки це можливо – працювати, навчатися, святкувати, веселитися та повноцінно харчуватися. Як бути з останнім пунктом?

M'Andryk Food вже про все подбав! Замовляйте різноманітні страви на всі смаки заздалегідь – вони чекатимуть свого часу в вашій морозилці. А коли дочекаються – на їх приготування ви не витратите більш ніж 15 хвилин. Це неймовірна економія часу, сил, а ще – електроенергії, такої зараз цінної та дефіцитної.

До того ж розігрівати страви M'Andryk Food можна будь-яким зручним способом: на плиті, в духовці, використовуючи газову горілку та навіть на відкритому вогні.

Ми, українці, вже не боїмося лишитися без світла, воно всередині нас. Вони думали, що ми злякаємось сутінок? Ха, ми додали темряві домашнього затишку, романтичної атмосфери та смачних ароматів!